KARIÉRA

Obsluha strojů / Příprava výroby

Datum nástupu: 1. 1. 2024

Popis pracovní pozice:

  • Obsluha strojů
  • Práce s ručním nářadím.
  • Zámečnické práce – vrtání, řezání, ohýbání, broušení, čištění, manipulace.
  • Příprava materiálu pro výrobu.
  • Příprava a kompletace výrobků.
  • Truhlářské práce, kompletace sériového a atypického nábytku.
  • Montážní činnost dle výkresové dokumentace.
  • Další pomocné práce.

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr.
  • Pracovní poměr na dobu určitou se zkušební dobou 3 měsíce s možným nástupem ihned po absolvování vstupní lékařské prohlídky, nebo dle dohody.
  • Podílení se na projektech nejen v ČR, ale také v EU.
  • Zaměstnanecké benefity.
  • Dotované stravování.
  • Finanční bonusy/prémie.
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí, firemní akce.
  • Volné víkendy.
  • 4 týdny dovolené + 5 dní Sick days.
  • Jednosměnný provoz.

Požadujeme:

  • Zodpovědný přístup k práci.
  • Čtení výkresové dokumentace.
  • Manuální zručnost.
  • Pečlivost, zodpovědnost, po zaučení samostatnost.
  • Smysl pro detail.
  • Technické myšlení.
  • Praxe v podobné pozici výhodou.
  • Pozice vhodná i pro absolventy – rádi Vás vše naučíme.
  • ŘP sk. „B“.

Kontakt

ZAVOLEJTE NÁM

Máte konkrétní dotaz, představu či požadavek? Rádi Vám pomůžeme a domluvíme další postup. Kontaktujte nás na tel. čísle +420 774 735 566

POŠLETE NÁM EMAIL

Je Váš dotaz obsáhlejší či obecnější? Pošlete nám ho na e-mail info@itb-ep.cz a my po jeho zpracování navrhneme nejvhodnější řešení.